AplikaceAplikace
Slovo v kostce
Podpora

Vedle Wiki ČNK a repozitáře vědeckých publikací založených na ČNK jsou součástí uživatelské podpory zejména následující prvky:

  • Internetová Poradna poskytuje aktivní podporu všem registrovaným uživatelům prostřednictvím diskuzního fóra, kde je možné získat snadnou a rychlou pomoc v případě jakýchkoli problémů při práci s ČNK, s formulací korpusových dotazů apod.
  • Uživatelská podpora umožňuje všem registrovaným uživatelům nejenom hlásit chyby v nástrojích a datech, ale také zadávat přání na doplnění nové funkcionality nabízených webových rozhraní. Podobně jako v Poradně i tady uživatel zadá popis problému, kterému se bude vzápětí věnovat některý z pracovníků ČNK. O postupu řešení každého podnětu je uživatel automaticky informován e-mailem.
  • Další služby zahrnují osobní konzultace, různě zaměřené workshopy, hostování korpusů (včetně technického zpracování, kontroly dat, zveřejnění a všech souvisejících služeb), a poskytování souborů jazykových dat "na míru". Máte-li o některou z uvedených služeb zájem, napište nám.